Programme — 14es RMLL du 6 au 11 juillet 2013

Affichage par jour :
Affichage par thème :
Affichage par salle/lieu :
Fils rouges
Public cible
Langue :

Maandag 8

Special "general public" conferences

Primary School (K-6), Popular and non-formal Education

17:20-18:00 (Conférence, K.4.601)
Éric Seigne

Vrij materieel

14:40-15:20 (Conférence, K.4.201)
Bart Van Der Meerssche

Internet & Cloud

11:00-11:20 (Conférence, H 2215)
François Marier
11:20-11:40 (Conférence, H 2215)
Frank Rousseau
16:20-16:40 (Conférence, H 2214)
Jazz Wang

Dinsdag 9

Keynotes

14:00-15:00 (Conférence, K.1.105)

Pers

09:20-10:20 (Table ronde, K.1.105)
Philippe Laloux (animateur de la table ronde) , Bruno Durdu, Damien Van Achter, Eric Fesler, Nicolas Pettiaux .

Secondary Education

11:00-11:20 (Conférence, K.4.601)
Nicolas M. Thiéry

Internet & Cloud

09:20-10:00 (Conférence, K.3.401)
Sebastien Goasguen
10:00-10:20 (Conférence, K.3.401)
Frank Rousseau
11:00-11:20 (Conférence, K.3.401)
Bruce Momjian
11:20-12:00 (Conférence, K.3.401)
Cédric Houbart
14:00-15:00 (Atelier, K.3.401)
Sebastien Goasguen, Hugo Trippaers, Wido Den Hollander, Alex Henveld, Giles Sirrett

Woensdag 10

Keynotes

14:00-16:00 (Plénière, K.1.105)
Richard Stallman, Patrice Emmanuel Schmitz, Benjamin Jean, Philippe Laurent

Radio, televisie

11:20-12:00 (Conférence, K.4.601)
James Harrison
15:20-16:00 (Conférence, K.4.601)
Bram Tullemans, David Fischer

Free Computer Teaching

15:20-15:40 (Conférence, K.3.401)
Yannis ROSSETTO, Martin GOYOT ,

Toegankelijkheid, autonomie en beheer van de afhankelijkheid

17:20-18:00 (Conférence, K.4.201)
Christophe Strobbe, Javier Hernández

Systeembeheer

10:00-10:40 (Conférence, H 2214)
Thomas Moreau
11:40-12:20 (Conférence, H 2214)
Kris Buytaert
14:40-15:20 (Conférence, H 2214)
Julien Pivotto
15:20-16:00 (Conférence, H 2214)
Michael Scherer

Beveiliging

11:20-12:00 (Conférence, H 2215)
Sebastien Deleersnyder
14:00-14:40 (Conférence, H 2215)
Jonathan Clarke
15:20-16:00 (Conférence, H 2215)
Clément Oudot
17:40-18:00 (Conférence, H 2215)
François Marier

Donderdag 11

Keynotes

16:20-17:20 (Conférence, K.3.201)

University and Research

Beeldvorming et visualisering van medische gegevens

11:00-11:40 (Conférence, K.4.201)
Charles Marion, Jérôme Velut

Medische gezondheidssystemen voor privaat gebruik en voor ziekenhuizen

17:00-17:20 (Conférence, K.4.201)
Massimiliano Izzo

Systeembeheer

11:40-12:20 (Conférence, H 2214)
Benoit Mortier
14:00-14:40 (Conférence, H 2214)
Michaël Van de Borne
14:40-15:20 (Conférence, H 2214)
Toshaan Bharvani
15:20-16:40 (Atelier, H 2111)
Jonathan Clarke, Nicolas Charles
16:20-16:40 (Conférence, H 2214)
Matthieu Cerda

Softwareontwikkeling

11:40-12:20 (Conférence, K.3.401)
Loic Dachary