Programme — 14es RMLL du 6 au 11 juillet 2013

Affichage par jour :
Affichage par thème :
Affichage par salle/lieu :
Fils rouges
Public cible
Langue :

Array

Maandag 8

Keynotes

09:20-10:00 (Plénière, K.1.105)
A. Barbason & P. Herremans (Abelli), Alain Delchambre (ULB), R. Vervoort (Brussels Region), B. Grouwels (Brussels Region), R. Demotte (Fédération Wallonie Bruxelles), C. Doulkeridis (COCOF) & Isabelle Durant (European Parliament Vice Pres.)

Special "general public" conferences

11:00-12:00 (Conférence, K.1.105)
Karsten Gerloff (FSFE)
15:00-16:00 (Conférence, K.1.105)
Werner Koch

Gemeenschappen

10:00-10:40 (Conférence, H 2213)
Yann Le Polletec, Benoit Fredet
11:00-12:00 (Conférence, H 2213)
Yann Le Polletec, Benoit Fredet
14:00-14:40 (Conférence, H 2213)
T B Dinesh,
16:20-17:00 (Conférence, H 2213)
Pedro Noel, , ,

Cultuur en kunsten onder vrije licentie

11:00-11:40 (Conférence, K.3.401)
Simon Giraudot
11:40-12:20 (Conférence, K.3.401)
Pouhiou
16:20-17:20 (Atelier, K.4.401)
Luc Fievet

Grafisme

15:20-16:00 (Conférence, K.3.401)
Romy Duhem-Verdière

Primary School (K-6), Popular and non-formal Education

15:20-16:00 (Conférence, K.4.601)
Ajith Kumar
16:40-17:20 (Conférence, K.4.601)
Jean Peyratout
17:20-18:00 (Conférence, K.4.601)
Éric Seigne

Secondary Education

10:00-10:20 (Conférence, K.4.601)
Yves Ouvrard

Deelname door het publiek/de bewoners/de inwoners/de stedelingen en hergebruik van data

Softwareontwikkeling

15:20-16:00 (Conférence, H 2214)
Nicolas Ledez

Vrij materieel

10:00-16:00 (Atelier, H 2111)
14:00-14:40 (Conférence, K.4.201)
Bruce Momjian
14:40-15:20 (Conférence, K.4.201)
Bart Van Der Meerssche

Beveiliging

14:00-14:40 (Conférence, H 2215)
Werner Koch

Internet & Cloud

11:40-12:20 (Conférence, H 2215)
Lunar
16:20-16:40 (Conférence, H 2214)
Jazz Wang
16:40-17:00 (Conférence, H 2214)
theo

Dinsdag 9

Keynotes

14:00-15:00 (Conférence, K.1.105)

Special "general public" conferences

15:00-18:00 (Atelier, K.3.401)

Cultuur en kunsten onder vrije licentie

15:00-16:00 (Atelier, K.3.201)
Quentin Dumont

Pers

09:20-10:20 (Table ronde, K.1.105)
Philippe Laloux (animateur de la table ronde) , Bruno Durdu, Damien Van Achter, Eric Fesler, Nicolas Pettiaux .

Secondary Education

11:20-11:40 (Conférence, K.4.601)
François Poulain
11:40-12:20 (Conférence, K.4.601)
Gérald Schwartzmann

Vrije cartografie met Openstreetmap

10:20-10:40 (Conférence, K.3.601)
T B Dinesh

Beveiliging

16:20-18:20 (Atelier, H 2111)
Philippe Teuwen

Woensdag 10

Gemeenschappen

14:00-15:00 (Atelier, K.4.401)
peupleLa, Lamessen, Goofy,

Cultuur en kunsten onder vrije licentie

17:00-17:40 (Conférence, K.1.105)
T B Dinesh,

Radio, televisie

11:00-11:20 (Conférence, K.4.601)
Paweł Mikołajczuk

Grafisme

14:00-14:40 (Conférence, K.3.201)
Dimitri Robert

14:00-14:20 (Conférence, K.3.601)
Clément Oudot

10:00-10:40 (Conférence, K.3.601)
Estelle Falcy, Laurent Laffont
11:20-12:00 (Conférence, K.3.601)
Philippe-Arnaud Haranger
12:00-12:20 (Conférence, K.3.601)
Armony ALTINIER

Toegankelijkheid, autonomie en beheer van de afhankelijkheid

11:00-11:40 (Conférence, K.4.201)
Marie-Pierre Bijon 
11:40-12:20 (Atelier, K.4.201)
Marie-Pierre Bijon
14:00-14:40 (Conférence, K.4.201)
Jean-Philippe Mengual
15:00-16:00 (Atelier, K.4.201)
Armony ALTINIER

Systeembeheer

14:00-14:40 (Conférence, H 2214)
Nicolas Vigier
17:00-17:20 (Conférence, H 2214)
Matthieu Cerda

Beveiliging

12:00-12:20 (Conférence, H 2215)
Cedric Foll
14:40-15:20 (Conférence, H 2215)
Yvan Boily
17:00-17:40 (Conférence, H 2215)
Frank Cornelis
17:40-18:00 (Conférence, H 2215)
François Marier

Donderdag 11

Keynotes

16:20-17:20 (Conférence, K.3.201)

Gemeenschappen

14:00-14:40 (Conférence, H 2213)
Bruno Michel, Benoît Sibaud
15:20-16:00 (Conférence, H 2213)
Jiel Beaumadier

Grafisme

14:00-14:40 (Conférence, H 2215)
Robert Viseur
14:40-15:00 (Conférence, H 2215)
Eric Leblond
15:00-15:20 (Conférence, H 2215)
Robert Viseur
15:20-16:00 (Conférence, H 2215)
Robert Viseur
16:40-17:20 (Atelier, H 2215)
Dimitri Robert

Regional Clusters: How they work, what they are good for

14:00-14:40 (Conférence, K.3.601)
Jean-Christophe Elineau, Jean-Paul Chiron

University and Research

11:20-11:40 (Conférence, K.4.601)
Lilia Benachour

Beeldvorming et visualisering van medische gegevens

14:00-16:00 (Atelier, K.4.401)
Charles Marion, Jérôme Velut

Toegankelijkheid, autonomie en beheer van de afhankelijkheid

09:40-10:40 (Conférence, K.4.401)
Benoît ANSIEAU
11:00-11:40 (Atelier, K.4.401)
Delphine Szymczak

Medische gezondheidssystemen voor privaat gebruik en voor ziekenhuizen

16:20-17:20 (Atelier, K.4.401)
Eric Maeker, Christian A Reiter

Systeembeheer

16:40-17:20 (Conférence, H 2214)
Denis CARDON, Vincent CARDON, Hubert TOUVET
17:20-18:00 (Atelier, H 2111)
Jean-Francois Tissoires

Softwareontwikkeling

11:00-11:40 (Conférence, K.3.401)
Robert Viseur
14:40-15:20 (Conférence, K.3.401)
François Degrave
15:20-16:00 (Conférence, K.3.401)
Cédric Krier, Bertrand Chenal
16:20-16:40 (Conférence, K.3.401)
Robert Viseur